Puchar OPTI

Termin: 08.09 – 09.09.2018r. Gdynia

Sponsor Główny

Puchar OPTI

Puchar Opti - regaty zaliczane do Pucharu Polski w klasie optimist. Organizowane przez Uczniowski Klub Żeglarski od 16 lat

S P O N S O R Z Y

W S P Ó Ł P R A C A

Wyniki online
Wyniki online
SailingNet
OPTIMIST A OPTIMIST B OPEN BIC
Aktualności
Aktualności
ORGANIZATOR
FB Tablica online
Zgloszenia online
Lista startowa / Grupy
SailingNet
OPP A OPP B Grupy OPP B

Lista uczestników

Poniżej przedstawiamy liste uczetników regat

Liczba zawodników (16)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
05.09.2018 POL 1757 Rafał Górski
13
KS AZS AWFIS GDAŃSK
04.09.2018 POL 2082 Piotr Flieger
13
MKŻ ARKA GDYNIA
04.09.2018 POL 1878 Mateusz Narloch
13
MKŻ ARKA GDYNIA
04.09.2018 POL 1578 Marta Richert
12
MKŻ ARKA GDYNIA
04.09.2018 POL 1292 Jakub Pietrzak
13
MKŻ ARKA GDYNIA
04.09.2018 POL 2119 Aleksander Bury
13
MKŻ ARKA GDYNIA
04.09.2018 POL 1778 Michał Maziara
13
MKŻ ARKA GDYNIA
04.09.2018 POL 2177 Patryk Chełkowski
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
04.09.2018 POL 2605 Magdalena Skórnóg
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
04.09.2018 POL 2160 Jakub Kluk
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
04.09.2018 POL 2161 Kamil Stemplewski
13
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
04.09.2018 POL 2006 Amelia Potejko
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
04.09.2018 POL 2166 Dominika Grala
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
04.09.2018 POL 2162 Mateusz Gigielewicz
13
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
25.08.2018 RUS 2005 Artem Krupachev
13
UKS PIONERSKIJ KALININGRAD REGION
25.08.2018 POL 1660 Zuzanna Figel
15
OPTI CWM GDYNIA
04.09.2018 POL 1559 Jan Suchocki
11
MKŻ ARKA Gdynia
04.09.2018 POL 1939 Igor Rudek
12
MKŻ ARKA Gdynia
04.09.2018 POL 1703 Janina Dmochowska
12
MKŻ ARKA GDYNIA
04.09.2018 POL 2041 Filip Jarosiewicz
12
MKŻ ARKA Gdynia
04.09.2018 POL 2090 Maria Suchocka
12
MKŻ ARKA Gdynia
25.08.2018 POL 203 Małgorzata Figel
12
OPTI CWM GDYNIA

Liczba zawodników (137)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
08.09.2018 POL 921 Marta Chomik
13
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
08.09.2018 POL 204 Henryk Kalk
8
OPTI CWM
08.09.2018 POL 11362 Miłosz Wyszyński
12
BMSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
07.09.2018 POL 122 Kajetan Liszewski
8
OPTI CWM
07.09.2018 POL 10 Orest Trembacz
11
GKŻ
07.09.2018 POL 2 Kacper Wąsikowski
11
GKŻ
07.09.2018 POL 61 Jakub Wąsikowski
11
GKŻ
07.09.2018 POL 20311 Tosia Zagórska
13
GKŻ
07.09.2018 POL 11 Sonia Zagórska
8
GKŻ
07.09.2018 POL 1979 Hubert Nowicki
11
GKŻ
07.09.2018 POL 1396 Mateusz Gąsiorowska
11
YACHT KLUB STAL GDYNIA
07.09.2018 POL 2116 Alicja Saj
8
YACHT KLUB STAL GDYNIA
07.09.2018 POL 2089 Małgorzata Wyrębska
9
YACHT KLUB STAL GDYNIA
07.09.2018 POL 1904 Norbert Herba
8
YACHT KLUB STAL GDYNIA
07.09.2018 POL 1187 Maja Filipska
9
YACHT KLUB STAL GDYNIA
07.09.2018 POL 27 Antonina Puchowska
10
YACHT KLUB STAL GDYNIA
07.09.2018 POL 1940 Filip Bil
9
YACHT KLUB STAL GDYNIA
07.09.2018 POL 2124 Agata Koropecka
9
YACHT KLUB STAL GDYNIA
07.09.2018 POL 1897 Michał Trafalski
11
YACHT KLUB STAL GDYNIA
07.09.2018 POL 2110 Konrad Kunc
12
YACHT KLUB STAL GDYNIA
07.09.2018 POL 2057 Natalia Kilar
13
YACHT KLUB STAL GDYNIA
07.09.2018 POL 1523 Olga Wietek
10
YACHT KLUB STAL GDYNIA
07.09.2018 POL 2117 Alicja Tutkowska
11
YACHT KLUB STAL GDYNIA
07.09.2018 POL 1489 Marek Filipski
6
YACHT KLUB STAL GDYNIA
05.09.2018 POL 1644 Nina Janowicz
12
KS AZS AWFIS GDAŃSK
05.09.2018 POL 1917 Filip Marjański
11
KS AZS AWFIS GDAŃSK
05.09.2018 POL 2042 Tymon Sochaj
11
KS AZS AWFIS GDAŃSK
05.09.2018 POL 1359 Michał Jankowski
13
KS AZS AWFIS GDAŃSK
05.09.2018 POL 910 Wojciech Jankowski
12
KS AZS AWFIS GDAŃSK
05.09.2018 POL 2043 Lila Sochaj
11
KS AZS AWFIS GDAŃSK
05.09.2018 POL 1356 Wiktor Weselak
10
KS AZS AWFIS GDAŃSK
05.09.2018 POL 1817 Emilia Paszek
8
KS AZS AWFIS GDAŃSK
05.09.2018 POL 1921 Jan Marjański
9
KS AZS AWFIS GDAŃSK
05.09.2018 POL 1923 Kacper Janowicz
12
KS AZS AWFIS GDAŃSK
05.09.2018 POL 2144 Wiktor Radziej
10
KS AZS AWFIS GDAŃSK
05.09.2018 POL 104 Wojciech Juszczak
13
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI BŁĘKITNI
05.09.2018 POL 1323 Martyna Muller
9
MKŻ ARKA GDYNIA
04.09.2018 POL 93 Szymon Mocarski
-
KLUB PORT MECHELINKI
04.09.2018 POL 1811 Franciszek Zając
10
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
04.09.2018 POL 2222 Karol Stachowski
9
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
04.09.2018 POL 1993 Michał Roman
9
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
04.09.2018 POL 4708 Kamil Roman
7
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
04.09.2018 POL 4701 Mateusz Kundzier
10
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
03.09.2018 POL 966 Lena Cituk
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
03.09.2018 POL 11570 Michał Ciechanowicz
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
03.09.2018 POL 1364 Jan Fuk
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
03.09.2018 POL 1167 Maja Szwejk
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
03.09.2018 POL 1363 Hanna Borkowska
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
03.09.2018 POL 1887 Mikołaj Strupiński
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
03.09.2018 POL 2177 Weronika Grala
8
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
03.09.2018 POL 3338 Ivan Mikhalev
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
03.09.2018 POL 1284 Kacper Wojczulanis
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
03.09.2018 POL 1981 Ewa Fabisiak
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
03.09.2018 POL 15861 Małgorzata Górnisiewicz
13
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI BŁĘKITNI
03.09.2018 POL 111 Maja Harasimowicz - Krysztofiak
9
UKŻ KOŁOBRZEG
03.09.2018 POL 479 Filip Harasimowicz - Krysztofiak
11
UKŻ KOŁOBRZEG
03.09.2018 POL 1478 Szymon Szymanowicz
13
UKŻ MRZEŻYNO
03.09.2018 POL 1601 Maja Stormann
11
UKŻ KOŁOBRZEG
03.09.2018 POL 1479 Zuzanna Szymanowicz
13
UKŻ MRZEŻYNO
31.08.2018 POL 1403 Kacper Kibiersza
-
UKS NAVIGO SOPOT
31.08.2018 POL 2918 Piotr Rodzewicz
12
UKS NAVIGO SOPOT
31.08.2018 POL 3002 Marysia Retecka
13
UKS NAVIGO SOPOT
31.08.2018 POL 1185 Aleksander Daniszewski
12
UKS NAVIGO SOPOT
31.08.2018 POL 1548 Andrzej Thomas
12
UKS NAVIGO SOPOT
31.08.2018 POL 1254 Franciszek Thomas
12
UKS NAVIGO SOPOT
31.08.2018 POL 1704 Franiszek Wołyniec
12
UKS NAVIGO SOPOT
31.08.2018 POL 18 Borys Podumis
11
UKS NAVIGO SOPOT
31.08.2018 POL 2150 Makary Gałka
11
UKS NAVIGO SOPOT
31.08.2018 POL 1775 Wiktor Mois
13
UKS NAVIGO SOPOT
31.08.2018 POL 1916 Konrad Ksionek
13
UKS NAVIGO SOPOT
30.08.2018 POL 88 Hanna Duda
10
KLUB PORT MECHELINKI
30.08.2018 POL 936 Maurycy Kosmowski
9
KLUB PORT MECHELINKI
30.08.2018 POL 1007 Wiktor Pawelczyk
11
KLUB PORT MECHELINKI
30.08.2018 POL 100 Marcel Styba
10
KLUB PORT MECHELINKI
30.08.2018 POL 1158 Maksymilian Stanko
9
KLUB PORT MECHELINKI
27.08.2018 POL 2138 Max Berliński
12
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 2118 Maciej Maćkowiak
11
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 1932 Konrad Wlazłowski
13
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 1862 Zuzanna Zielińska
12
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 2040 Zofia Kucharska
12
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 1561 Krzysztof Ołowiak
10
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 2108 Julia Wróblewska
12
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 1835 Magdalena Ziółkowska
8
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 1927 Mikołaj Czałbowski
10
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 1925 Alicja Wróblewska
11
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 2141 Natalia Ziółkowska
11
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 1818 Nadia Burghard
12
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 2022 Iwo Dudek
9
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 2140 Maja Józkowicz
12
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 1665 Mateusz Kluczka
12
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 1780 Szymon Kolka
10
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 2135 Tymon Kosobucki
11
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 1970 Aleksander Kosowski
12
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 2270 Piotr Kosowski
10
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 2134 Jakub Matwiejczyk
11
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 2136 Kajetan Matwiejczyk
11
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 2133 Aleksander Mucharski
12
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 1159 Rafał Ołowiak
11
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 2002 Bartosz Osowski
12
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 1551 Maciej Streubel
10
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 2001 Oskar Sylka
10
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 2137 Piotr Toczek
11
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 1446 Gustaw Trybek
10
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 9 Aleksandra Zastawna
12
YKP GDYNIA
27.08.2018 POL 1 Natasza Micewicz
9
YKP GDYNIA
25.08.2018 RUS 1301 Sergei Parfenov
10
UKS PIONERSKIJ KALININGRAD REGION
25.08.2018 RUS 1790 Ilia Haritonov
10
UKS PIONERSKIJ KALININGRAD REGION
25.08.2018 POL 17 Szymon Łysik
10
MKŻ ARKA GDYNIA
25.08.2018 POL 2070 Jacek Dyguś
11
MKŻ ARKA GDYNIA
25.08.2018 POL 1802 Piotr Trella
10
MKŻ ARKA GDYNIA
25.08.2018 POL 704 Krzysztof Łucyk
11
MKŻ ARKA GDYNIA
25.08.2018 POL 12 Aleksander Paczos
10
MKŻ ARKA GDYNIA
25.08.2018 POL 1292 Laura Kwiatkowska
9
MKŻ ARKA GDYNIA
25.08.2018 POL 1584 Zuzanna Bukowska
10
MKŻ ARKA GDYNIA
25.08.2018 POL 14 Mateusz Sidor
11
MKŻ ARKA GDYNIA
25.08.2018 POL 2090 Juliusz Reszka
9
MKŻ ARKA GDYNIA
25.08.2018 POL 1702 Igor Rózga
9
MKŻ ARKA GDYNIA
25.08.2018 POL 1586 Maksymilian Malec
10
OPTI CWM GDYNIA
25.08.2018 POL 1288 Piotr Muchlado
10
OPTI CWM GDYNIA
25.08.2018 POL 1472 Igor Kawałko
11
OPTI CWM GDYNIA
25.08.2018 POL 1541 Jakub Porębski
9
OPTI CWM GDYNIA
25.08.2018 POL 2031 Fabian Kocięda
11
OPTI CWM GDYNIA
25.08.2018 POL 3333 Maja Komorowska
9
OPTI CWM GDYNIA
25.08.2018 POL 2034 Natasha Anolik
12
OPTI CWM GDYNIA
25.08.2018 POL 2083 Konrad Czech
8
OPTI CWM GDYNIA
25.08.2018 POL 1281 Klara Malec
8
OPTI CWM GDYNIA
25.08.2018 POL 2037 Paweł Łoboda
10
OPTI CWM GDYNIA
25.08.2018 POL 2035 Aniela Frąckowiak
10
OPTI CWM GDYNIA
25.08.2018 POL 1592 Mikołaj Łoboda
8
OPTI CWM GDYNIA
25.08.2018 POL 1384 Bianka Kus
9
OPTI CWM GDYNIA
25.08.2018 POL 1221 Julia Padzik
9
OPTI CWM GDYNIA
25.08.2018 POL 1889 Franciszek Wodkowski
9
OPTI CWM GDYNIA
25.08.2018 POL 1290 Ida Kocięda
8
OPTI CWM GDYNIA
25.08.2018 POL 1943 Wiktor Łasak
12
OPTI CWM GDYNIA
25.08.2018 POL 2003 Barbara Kus
7
OPTI CWM
25.08.2018 POL 2081 Zofia Glaza
18
OPTI CWM GDYNIA
25.08.2018 POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski
-
OPTI CWM GDYNIA
04.09.2018 POL 1300 Maciej Kryspin
10
Gdański Klub Żeglarski
04.09.2018 POL 4701 Olga Krasowska
10
Gdański Klub Żeglarski
31.08.2018 POL 1672 Kacper Barszczyk
11
UKS NAVIGO SOPOT
31.08.2018 POL 1596 Zuzia Tomaszewska
12
UKS NAVIGO SOPOT
30.08.2018 POL 49 Maja Molik
10
Klub Port Mechelinki
27.08.2018 POL 2139 Paweł Piankowski
12
YKP Gdynia
27.08.2018 POL 1812 Matteo Rastelli
13
YKP Gdynia
25.08.2018 POL 1595 Jakub Targowski
12
OPTI CWM GDYNIA
25.08.2018 POL 1961 Agata Targowska
11
OPTI CWM GDYNIA

Program regat

Poniżej przedstawiamy program regat

godz. 18.00 - 20:00

zgłoszenia

godz. 8:00 - 9:00

zgłoszenia

godz. 9:30

odprawa z trenerami

godz. 11:00

Start do pierwszego wyścigu

po wyścigach

Grill

godz. 10:00

Start do kolejnych wyścigów

godz. 16:00

Zakończenie regat i wręczenie nagród

Kontakt

Arkadiusz Komorowski - telefon. 502 267 029, e-mail: opti@artnet.com.pl